Ehestu on Eesti kunstnike ja disainerite loomingu tutvustamisele ja müügile keskenduv e-galerii, mis pakub kureeritud valikut autoriehteid ja disaintooteid. Meie eesmärk on pakkuda Eesti kunstnikele loomingu-väärilist elegantset keskkonda, võimaldades seejuures erilisust-hindavatel klientidel soetada mugavalt kodumaist ja erakordselt kaunist ehtekunsti ning disaintooteid. Me usume, et mängime olulist rolli Eesti ehtekunsti ja tootedisaini - kui parema alternatiivi välismaisele masstoodangule - populariseerimisel ning kodumaise loomemaastiku edendamisel. 
Ajalugu

Ehestu e-galerii sündis õpilasfirmana 2. oktoobril 2015, päeval, mil tähistab oma sünnipäeva ka Ehestu sünnikoht Tallinna Reaalkool. Junior Achievement’i õpilasfirmade programmi edukal lõpul otsustati 2016. aastal jätkata juba päris ettevõttena. Täna omandavad Reaalkooli vilistlastest asutajaliikmed kõrgemat haridust laias maailmas: Rotterdami, Manchesteri ning Oxfordi ülikoolides. 
Ehestu põhimõtted

Ehestu armastab Eesti kunstnikke ja nende professionaalset loomingut ning annab endast igapäevaselt parima, et tutvustada erakordse pühendumusega neid nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Meie särav koduleht ning tegevuspõhimõtted on kantud kunsti- ja kliendikesksusest, loomerõõmust, läbipaistvusest ja kunstniku-sõbralikkusest.